+90 322 433 00 00
+90 535 545 01 00

Dünyada her geçen gün meydana gelen sosyal, kültürel, ekonomik ve bilimsel sayısız yenilik ve gelişmeler, bilgilerin paylaşılıp tartışılarak doğru düşünce ve bilgiye ulaşma gereğini ortaya çıkarmaktadır.

Bu tarz paylaşımlar; basın yayın organları, sosyal medya gibi mecralarda paylaşılsa da bu çok nitelikli olamamaktadır. Daha nitelikli paylaşımlar ise insanların fikirlerini daha net ifade edebildiği, yüz yüze tartışmaların yapılabildiği ortamlarda yapılabilmektedir. Bu ortamlar ise mümkün olduğunca yüksek sayıda katılım sağlanarak kongreler ve fuar organizasyonları, özel grup toplantıları, bayi toplantıları, seminerler vb etkinliklerle sağlanarak verimli hale getirilebilmektedir.

Son dönemlerde tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de bu tarz etkinlikler önemli ölçüde artış göstermektedir. Bu artışa kongre ve organizasyon turizmine yönelik yatırımların gerekliliğini artırmıştır. Bu konuda başarılı olabilmek için ulaşım, altyapı, konaklama, kongre salonları ve imkanları, personel, güvenlik, yan hizmetler, çevre ve kültürel zenginlikler konularında belirli bir kalite ve kapasitenin sağlanması gerektirmektedir.

Bu tür etkinliklere gelen katılımcıların konaklama, yeme-içme, eğlence, seyahat ve toplantı döneminde ihtiyaç duyabilecekleri diğer her türlü talebin karşılanması büyük önem arz etmektedir.  Bu nedenle düzenleme ve faaliyetlerin, konusunda uzman olan işletmeler aracılığıyla gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

Yılların verdiği profesyonel tecrübe, deneyimli personellerimiz, rekabetçi fiyatlarımız ile GES ORGANİZASYON & TURİZM firması olarak bırakın sizin için tüm ihtiyaçlarınızı karşılayıp, organizasyonunuzu güven ve ciddiyet içinde biz gerçekleştirelim.