Hakkımızda

Firmamız;

Araç kiralama ile ilgili taleplerin yıllar itibariyle önemli bir artış göstermesi ve bu konudaki hizmet arzının, talebe oranla hem nitelik hem de nicelik yönünden yetersiz kaldığını gören firmamız, sektördeki bu eksikliğin azaltılmasına katkı sağlamak amacıyla 2015 yılında Adana merkezli olarak kurulmuştur.

Bireysel ve kurumsal araç kiralamanın yanında, gelişen ve değişen müşteri talep ve ihtiyaçları doğrultusunda Şoförlü araç tahsisi, VIP Transfer Hizmetleri, Turizm Taşımacılığı, Kongre Organizasyon taşımacılığı ile ilgili hizmet vermektedir.

Bölgesel bir firma niteliğinde olup müşteri talep ve ihtiyaçlarına cevap verebilmek için Adana’nın yanında Mersin, Osmaniye, Hatay, Gaziantep, Kahramanmaraş illerinde de araç teslimi yapmaktadır.

Müşteri odaklı anlayışıyla Müşterilerinin ihtiyacına uygun çözümler sunarak hizmet verir.

Geniş bir araç parkına sahiptir. Müşterilerin güvenlik ve konforunun hiçbir maddi bir ölçüye konu olamayacağı ilkesiyle araçlar en fazla 3 yılda bir yenilenir ve düzenli periyotlarla bakımları yapılır. Araçların tamamı rent a car kaskoludur.

Çalışanlarımızın tamamı iletişim becerisi yüksek, yaratıcı, samimi ve çözüm önerileri sunabilen uzmanlardan oluşur.

Müşteriler için; bir defaya mahsus hizmet alınan bir firma değil, onların tüm beklentilerini karşılayan, güvenilir bir çözüm ortağıdır.

Adana Havaalanında Hızlı Araç Teslimi

Adana havalimanında uçaktan iner inmez aracınızı 5 dakikada teslim alabilirsiniz. En hızlı araç teslimi GES Rent a Car da!

Rent a Car Kaskolu Araçlar

Filomuzda Bulunan Tüm Araçlarımız Rent a Car kaskoludur. Gönül rahatlığı ile araçlarımızı kiralayabilirsiniz.

Ekonomik Fiyatlar

Her keseye uygun ekonomik araç kiralama fiyatlarımız ile kaliteli, güvenli ve sorunsuz bir deneyim yaşayın.

7/24 Destek

7 Gün 24 Saat dilediğiniz her an anında destek ve bilgi alabilir. Araçlarımız hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.