Adana havalimanı Oto Kiralama

Adana Havalimanı sivil ve askeri hava ulaşımına 1937 yılında açılmıştır, 1956 yılından itibaren uluslararası seferlerde yapılmaktadır. Havalimanı 30 Ekim 1993 tarihinden itibaren 24 saat kesintisiz iç ve dış hat yolcu ve kargo trafiğine hizmet vermektedir. 29 Kasım 1995 tarihi itibari ile Havalimanı statüsünde geçmiştir.

Türkiye’nin şehir merkezine en yakın mesafede bulunan hava limanı, Adana Havalimanı, şehir merkezine 3.5 km uzaklıkta güneybatı istikametinde kurulmuş olup, ulaşım otobüs, taksi ve transfer hizmeti sağlayan firmalar ile sağlanmaktadır. 2003 yılında pisti yenilenen ve daha modern hale getirilen hava limanında kapalı bir otoparkın bulunmamaktadır.

Adana’ya seyahat etmek için uçak firmaları, Türk Hava Yolları Onur Air Pegasus Atlasjet AnadoluJet SunExpress BoraJet şeklindedir. 570 araçlık otoparkı ve VİP salonu da bulunan havalimanında yolcuların, bankacılık ve sağlık hizmetlerinden yararlanmaları da mümkündür.Adana havalimanı uçuş yoğunluğuna göre 24 saat hizmet verebilmektedir. Adana Şakirpaşa Havalimanı’nda bir turizm danışma bürosu da bulunmaktadır. Şakirpaşa Havaalanında pek çok farklı firma araç kiralama hizmeti vermektedir. Adana’yı ziyaretiniz sırasında şehir içi ulaşımda konforu ön planda tutmak isterseniz havalimanından çıkışınızı yapmadan kolaylıkla araç kiralama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Adana hakkında kısaca tanıtım bilgisi vermek isteriz. Adana merkezi Seyhan Nehri üzerinde kurulmuştur. Seyhan Barajının kurulmasının ardından özellikle tarımda büyük gelişmeler yaşayan şehir Çukurova tarım bölgesinin dağıtım ve satış merkezi olmuştur. Çiftçilikle uğraşan pek çok şirket Adana da bulunmakla beraber, Adana aynı zamanda zengin maden yataklarına da sahiptir. Özellikle ticari yatırım yapmak isteyen girişimci ve iş ilişkilerini geliştirmek isteyen iş adamlarının yoğun seyahat ettiği bir şehirdir. Adana sadece ticaret ile anılan bir şehir değildir. Tarihi 3 bin yıl öncesine dayanan bir şehir olan Adana’da gezilecek yerler şöyle sıralanabilir. Özellikle tarihi ve kültürel yerlerde vakit geçirmeyi seviyorsanız; Adana Merkez Cami, Varda diğer adıyla Alman Köprüsü, Kozan ve Yılan Kalesi, Taş Köprü, Anavarza Ören Yeri mutlaka görmeniz gereken yerler.

Adana Havaalanında Hızlı Araç Teslimi

Adana havalimanında uçaktan iner inmez aracınızı 5 dakikada teslim alabilirsiniz. En hızlı araç teslimi GES Rent a Car da!

Rent a Car Kaskolu Araçlar

Filomuzda Bulunan Tüm Araçlarımız Rent a Car kaskoludur. Gönül rahatlığı ile araçlarımızı kiralayabilirsiniz.

Ekonomik Fiyatlar

Her keseye uygun ekonomik araç kiralama fiyatlarımız ile kaliteli, güvenli ve sorunsuz bir deneyim yaşayın.

7/24 Destek

7 Gün 24 Saat dilediğiniz her an anında destek ve bilgi alabilir. Araçlarımız hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.